-Dans derslerine düğünden ne kadar önce başlanmalıdır?
        Dans derslerine en az 2 ay önceden başlamanızı öneriyoruz, çok özel farklı ve uzun bir koreografi veya birden fazla koreografi isterseniz en  az 3 aydan önce gelmeniz iyi olacaktır. Ama az zamanız kaldıysa da üzülmeyin düğün dansı koreografiniz için 6 seans yeterli olduğundan, hızlandırılmış şekilde bu 6 seanslık eğitimi, birkaç aya yaymadan, birkaç haftaya bile sıkıştırıp verebiliriz.

-İstediğimiz dansa koreografi yapılırsa ne kadar seansa ihtiyacımız olacaktır?
        Minimum 6 seans yapacağımız dans dersleri ile düğün dansı koreografiniz hazır olacaktır.


-Derslerde kıyafet ve ayakkabı olarak ne giymeliyiz?
        Derslerde kalın olmayan eşofman, tişört türü rahat kıyafetlerle katılmanızı öneririz. Ayakkabı konusunda ince tabanlı, rahat, altı temiz yedek ayakkabı getirmeniz gerekmektedir. Son seanslarda gelinin özellikle tarlatan ve düğün ayakkabıları ile derslere katılması düğünde rahatça dans etmenizi sağlayacaktır.-Çok az zamanımız var, düğün için dans eğitimi almak için geç mi kaldık?
        Kesinlikle hiçbir şey için geç kalmadınız. 2 seanslık bir eğitim bile düğünde fark yaratmanızı sağlayacaktır. Bunun dışında size özel bir koreografiniz olsun isterseniz 6 seans yeterli olacaktır ve bu eğitimi hızlandırılmış şekilde bir  kaç haftaya sığdırabiliriz.
-Müziğimizi nasıl seçebiliriz yada seçmeliyiz?
        Müziğinizi sitemizdeki müzik önerileri kısmından seçebilir veya okulumuzdaki geniş arşivden de eğitmenlerimizin önerileri ile müzik seçiminde bulunabilirsiniz. Bunun haricinde sizin için anlam taşıyan parçaları da eğitmenlerimize danışıp düğün dansınızı özel kılabilirsiniz.
-Nerede pratik yapabiliriz?
        Eğitim aldığınız seanslar haricinde okulumuzdaki salonların uygun olması durumunda salonlarımızı kullanarak pratik yapabilirsiniz.

-Ders saatleri nasıl belirleniyor?
        Dersler sizin ve okulumuzun programına göre ortak gün ve saatler belirlenerek yapılır. Belirlenen saatlerle ilgili değişiklikler yapılabilmektedir, sadece 2 gün önceden bize ulaşıp değişikliği bildirmeniz gereklidir.


-Hangi dansı koreografimizde yapmalıyız?
        Tercihiniz için gecenizde olmasını istediğiniz diğer ayrıntıları gözden geçirmeniz gerekecektir. Gösterinin yapılacağı yer, düğününüze katılacak yakınlarınız, gelinlik ve damatlık seçimleriniz, ayakkabı seçiminiz,alacağınız eğitimin seans sayısı, dans, müzik ve spor geçmişinizin olup olmaması ve en önemlisi kalbinizin o geceyi özel kılması için ne istediği.


-Daha önce hiç dans deneyimimiz olmadı ve çok yeteneksiz olduğumuzu düşünüyoruz, dans edebilir miyiz?
        Bu özel gününüzde açılış dansı ve sonrasında diğer dansları yeteneğinizi sorgulamadan duygularınızın sizi şekillendirmesine bırakacaksınız. Biz bu sürece sizi hazırlıyor ve yapacağınız dansın size ait, gösterişli ve estetik olmasını sağlıyoruz. Dans deneyimi ve yetenek uzun soluklu çalışmalarda avantaj sağlar. Düğün dansında az seanslarla sonucu elde edeceğimiz için, o gününüzü unutulmaz kılmak için istekli olmanız yeterlidir.


Farklı sorularınız ve ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

.
İLETİŞİM TEL: 0 (232) 375 75 55     GSM: 0 (554) 585 08 08     FAKS: 0 (232) 375 75 85     ADRES: 126/5 SOKAK NO:17 EVKA-3 BORNOVA-İZMİR
Copyright www.dugundansizmir.com © 2010
Web Page Maker, create your own web pages.